Diety

Odpowiednia dieta powinna być nieodłączną częścią codziennej systematyki nie tylko sportowców, ale również osób które chcą zadbać o zdrowy tryb życia. Nasze nawyki żywieniowe mają wpływ nie tylko na samopoczucie, ale również profil hormonalny, rozwój chorób, wagę, a co za tym idzie wygląd. Optymalna podaż kalorii, a w tym makro i mikroelementów jest w stanie znacznie przyspieszyć realizację ustalonych celów sportowych - według niektórych badań nawet o 60%, stąd warto pomyśleć o dobrej rozpisce żywieniowej. Aby nikogo nie zniechęcić dieta powinna być łatwa, szybka w przygotowaniu, różnorodna, smaczna i tania. Nasze diety charakteryzują się właśnie tymi cechami !
Każdy jadłospis został przygotowany na dwa dni, a każdy dzień zawiera 4 posiłki. Oprócz tego znajdziesz w nim listę produktów niezbędnych do przygotowania posiłków i zbiór zasad, którymi należy się kierować w razie niepewności.
Pamiętaj, że najlepszym rozwiązaniem w kwestii estetyki Twojego ciała będzie połączenie odpowiedniej diety z aktywnością fizyczną. Na stronie dostępne są również plany treningowe nadające się nie tylko do wykonania na siłowni, ale i w domu. Dodatkowo wszystkie ćwiczenia są dokładnie opisane i zwizualizowane przez dołączone filmy przez co trening staje się prosty i przyjemny!
Zachęcamy do wypróbowania jadłospisów oraz planów, oraz gorąco zapraszamy do współpracy indywidualnej za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie.

Aby zakupić dietę w cenie 39.99zł wystarczy wybrać interesujący nas typ diety, a następnie ilość kalorii. Aby określić zapotrzebowanie kaloryczne warto skorzystać z kalkulatora dostępnego poniżej, którym w prosty i skuteczny sposób można obliczyć kalorykę potrzebną do schudnięcia, utrzymania wagi lub przybrania na wadze.

Diety które oferuje platforma www.plantreningowy.pl składają się z 4 posiłków. Jest to spore ułatwienie dla osób o ograniczonym czasie przeznaczonym na spożycie. Dodatkowo, aby skrócić czas przygotowania posiłek obiadowy jest dzielony na dwa. Wszystkie posiłki w diecie mają podobną ilość kalorii, aby systematycznie dostarczać stałą wartość energetyczną dla naszego organizmu. Dieta składa się z dwudniowego jadłospisu co w połączeniu z niską ceną pozwoli na osiągnięcie upragnionego rezultatu bez nadmiernej fatygi. Dzięki temu
kaloryczność diety można zmieniać jak często tylko się chce, a w razie potrzeby skorzystać z współpracy indywidualnej dostępnej za pośrednictwem formularza.

Każda z diet jest urozmaicona, nada się dla osoby chcącej uprawiać sport, produkty wchodzące w skład rozpiski są tanie, a posiłki łatwe i szybkie w przygotowaniu. Aby odpowiednio dostosować kaloryczność diety należy skorzystać z kalkulatora kalorii dostępnego na dole strony.

1. Wybierz rodzaj diety

Kalkulator kalorii